Tene Kaubandus OÜ kasutab oma veebilehel Google Analyticsi veebianalüüsi teenust, mida pakub Google, Inc. (1600 Amphitheatre Pkwy, Mountain View, CA 94043, USA). Google Analytics kasutab küpsiseid, et koguda infot, kuidas külastajad veebilehte kasutavad. Tene Kaubandus kasutab saadud infot, et teha veebilehte kasutajate jaoks paremaks. Lisaks kasutatakse küpsiseid pakkumiste ja reklaamide ajakohastamiseks ja sihtimiseks. Tutvu lähemalt Google’i privaatuspoliitikaga: https://policies.google.com/privacy?hl=eng

Tene veebilehel on allolevad küpsised:

  • Ajutised küpsised, mis kustutatakse pärast igat külastust. Nende küpsiste abil salvestab server teavet veebilehe tegevuste kohta, mis lubab kasutajal jätkata sealt, kus ta eelmisel korral pooleli jäi.
  • Püsiküpsised, mis salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehitseja sulgemist. Neid küpsiseid kasutatakse külastaja eelistuste salvestamiseks.
  • Esimeste osapoolte küpsiseid, mis pärinevad teenuse osutaja võrgulehelt ja võivad olla nii ajutised kui ka püsivad. Nende küpsiste abil saab salvestada teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui veebilehte külastatakse.
  • Kolmandate osapoolte küpsised, mida kasutavad teenuse osutaja partnerite leheküljed, mis on teenuse ostuaja veebilehele lisatud või lingitud.

Lisaküpsised:

  • _gat – Jõudlusega seotud küpsis. Selle küpsise installib Google Universal Analytics, et piirata päringute määra ja seega piirata andmete kogumist suure liiklusega saitidel. Eluiga 1 minut
  • _gid – Google Analyticsi installitud _gid küpsis salvestab teavet selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad, luues samal ajal ka analüütilise aruande veebisaidi toimivuse kohta. Mõned kogutavad andmed hõlmavad külastajate arvu, nende allikat ja lehti, mida nad anonüümselt külastavad. Eluiga 1 päev.
  • _ga – Google Analyticsi installitud _ga küpsis arvutab külastajate, seansside ja kampaaniate andmed ning jälgib ka saidi analüütikaaruande jaoks saidi kasutamist. Küpsis salvestab teabe anonüümselt ja määrab unikaalsete külastajate tuvastamiseks juhuslikult genereeritud numbri. Eluiga 2 aastat.
  • _fbp – seda küpsist haldab Facebook ja seda kasutatakse koormuse tasakaalustamiseks. Eluiga 7 päeva.

Igal kasutajal on võimalik keelata küpsistel veebisaidi kasutamise kohta kogutud andmete edastamine Google’ile ja nende andmete edasine töötlemine Google’i serverites. Selleks lae alla vastav veebilehitseja lisa ning installeeri see: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en