Korduma kippuvad küsimused

Kuidas osta Tene tooteid?

Meie e-poes on võimalik toode lisada ostukorvi ja valida endale sobiv makseviis. Ka järelmaksu valiku saate teha kassas. Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu, aga toodetele lisandub transpordi hind vastavalt täpsele tarneaadressile. Transpordi hinna kinnitab teiega pärast tellimuse saamist meie klienditeenindaja.

Kuidas on võimalik tasuda ostu eest?

Ostetud kaupade eest on võimalik tasuda:

  • ülekandega Tene arveldusarvele
  • pangalingiga (vali ikoonide seast endale sobiv pank)
  • krediitkaardiga
  • sularahas tehases Haapsalus (tehases puudub kaardimakse võimalus)
  • sularahas autojuhi kätte kauba üleandmisel (juhul kui kauba toob kohale tehase transport)
  • Järelmaksuga, tutvu meie järelmaksu parnteritega lähemalt menüüpunktist “ostuinfo”
Kui kaua võtab aega TENE aiamaja tarne?

Kohe olemas tooteid näed vastava kategooria all. Tene aia- ja puitmajade tehases toodetud 28 mm ja 40 mm seinapaksusega aiamajad on enamasti laokaup. Kui toodet laos ei ole, täidetakse kliendi tellimus maksimaalselt kahe kuu jooksul alates raha laekumisest TENE arveldusarvele.

70 mm seinapaksusega maju toodab tehas alati vastavalt tellimusele ja tellimuse täitmise aeg on enamasti vahemikus 3-8 nädalat alates ettemaksu laekumist TENE arveldusarvele. Täpne tellimuse täitmise aeg lepitakse iga tellimuse puhul kokku personaalselt. Tellimuse täitmise aeg sõltub vastavalt hooajale.

Kuidas toimub puit- ja aiamajade ning kümblustünnide tarne kliendini ja kuidas on tooted pakitud?

Tehases toodetud pakis puitmajad on pakitud ilmastikukindlasse kilesse, mis tagab, et maju on võimalik hoiustada välitingimustes.

Kümblustünni lisad on pakitud kaasa kümblustünni sisse ning kümblustünn koos kaanega on kiletatud, et kaitsta kümblustünni ilmastikutingimuste eest.

Kauba tarnimisel saame pakkuda erinevaid võimalusi:

  • klient tuleb ise tehasesse kaubale järele;
  • tellime transpordifirmalt transpordi objektile. Klient peab ise korraldama kauba mahalaadimise;
  • tehase kraanaauto toob majapaki, tehases valmis ehitatud maja või kümblustünni kokkulepitud aadressile ja kaup tõstetakse kraanaga maha.

NB! Transpordi hind sõltub täpsest toote tarne aadressist.

Kas müüdavad majad on viimistletud?

Kõik Tene tehases toodetud pakis majad on ilma igasuguse viimistluseta naturaalsel kujul. On väga oluline, et kohe peale maja paigaldamist kataks klient puitmaja uksed, aknad ja seinad nii seest kui väljast puidukaitse vahendiga, sest see tagab ja kindlustab ostetud majale oluliselt pikema eluea.

Kümblustünnid ja osad tehases valmis ehitatud tooted (näiteks ovaalsaun Forssa, Lohja) on väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga. Toodete kirjelduses on alati märge juhul, kui toodet on mingil viisil juba eelnevalt töödeldud. Kui märge puudub, on tegemist viimistlemata tootega.

Milline peaks olema vundament, millele maja paigaldatakse?

Aluspind peab olema sile. Maja pakiga on kaasas autoklaavis immutatud vundamendiprussid, mis peavad toetuma tugevale ja siledale vundamendile. Vundamendiks sobivad kõik maailmas kasutusel olevad vundamenditüübid, kruvivundament, betoonist plaadid või plokid, betoonist plaatvundament, lintvundament kiviparkett. Tähtis on, et kaasas olevad vundamendiprussid saaksid toetuda kindlale pinnale.

Maksemeetodid

Maksa pangalingiga

Tene.ee lehel on võimalik maksta kõigi Eestis levinud pankade makselinkidega.

Kaardimakse

Tene.ee võimaldab maksta krediitkaartidega, ApplePay ja GooglePay makselahendustega.

Võrdle järelmaksu pakkumisi

Montonio pakub järelmaksu erinevatelt teenusepakkujatelt.

Vaata lähemalt: Montonio järelmaks.

LHV järelmaks

Vaata lähemalt LHV järelmaks.

Esto järelmaks

Vaata lähemalt ESTO järelmaks.

Inbanki järelmaks

Montonio koostöös Inbankiga pakub kahte erinevat järelmaksu võimalust.
Vaata lähemalt: https://www.inbank.ee/maksa-hiljem

Pangaülekanne

Peale tellimuse esitamist tee ülekanne meie pangakontole. Palun kasuta selgituses tellimuse numbrit. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole.

Transpordi meetodid

Tulen ise järele

Kaubale on võimalik ise järele tulla vahemikus E-R 8.00 – 17.00. Lõunal (12.00 – 13.00) ja nädalavahetusel kaupa ei väljastata.

Soovin transprordi pakkumist

Juhul, kui toote juures ei ole märgitud transpordi hinda, saadab meie klienditeenindaja transpordi pakkumise vastavalt teie tellimuses sisestatud aadressile. Toodete juures märgitud transpordihinnad kehtivad Eestis.