Näitan 1–16 tulemust 28-st

Ovaalsaun Forssa 2 ruumiga 400 x 235 cm

Valmis ehitatud torusaun Forssa, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Ovaalsaun Forssa on saadaval ka elektrikerisega.

Ovaalsaun Lohja 3 ruumiga 500 x 235 cm

Valmis ehitatud torusaun Lohja, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Ovaalsaun Lohja on saadaval ka elektrikerisega.

Püstine tünnisaun Tornio Ø 240 cm

Valmis ehitatud püstine tünnisaun Tornio, Ø 240cm, katusekatteks must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (80kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Püstine tünnisaun Tornio on saadaval ka elektrikerisega.

Saunaiglu Bianca 1 ruumiga 238 x 250 cm

Valmis ehitatud torusaun Bianca, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Saun Bianca on saadaval ka elektrikerisega.

Saunaiglu Kris 2 ruumiga 238 x 387 cm

Valmis ehitatud torusaun Kris, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Saunaiglu on saadaval ka elektrikerisega.  

Saunaiglu Lars 2 ruumiga 238 x 477 cm

Valmis ehitatud torusaun Lars, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten.

Saunaiglu on saadaval ka elektrikerisega.  

Torusaun Kemi Ø 210 x 400 cm

Valmis ehitatud torusaun Kemi, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Kemi on saadaval ka elektrikerisega.

Torusaun Kerava Ø 210 x 267 cm

Valmis ehitatud torusaun Kerava, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Kerava on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda!

Torusaun Lahti Ø 200 x 400 cm

Valmis ehitatud torusaun Lahti, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Saun Lahti on saadaval ka elektrikerisega.

Torusaun Masku Ø 210 x 217 cm

Valmis ehitatud torusaun Masku, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Masku on saadaval ka elektrikerisega.

Torusaun Nokia Ø 240 x 267 cm

Valmis ehitatud torusaun Nokia, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Nokia on saadaval ka elektrikerisega.  

Torusaun Pori Ø 240 x 400 cm

Valmis ehitatud torusaun Pori, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Pori on saadaval ka elektrikerisega.  

Torusaun Ruka Ø 240 x 565 cm

Valmis ehitatud torusaun Ruka, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Ruka on saadaval ka elektrikerisega.  

Torusaun Turku Ø 240 x 447 cm

Valmis ehitatud torusaun Turku, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Turku on saadaval ka elektrikerisega.

Valmissaun Hannu terrassi ja puhkeruumiga

Valmissaun Hannu koos terrassi ja puhkeruumiga toimetatakse kliendile valmis ehitatuna ehk “võtmed kätte” täislahendusena. Valmissauna on võimalik transportida kõikjale, kuhu on võimalik ligi pääseda kraanaautoga. Hind ei sisalda toote transporti.

Valmissaun Moderni 12 terrassi ja puhkeruumiga

Moderni 12 terrassiga saun toimetatakse kliendile valmis ehitatuna ehk “võtmed kätte” täislahendusena. Valmis ehitatud kujul sauna on võimalik transportida kõikjale, kuhu kraanaautoga on võimalik pääseda. Hind ei sisalda toote transporti.