Näitan kõiki 9 tulemust

Püstine tünnisaun Tornio Ø 240 cm

Valmis ehitatud püstine tünnisaun Tornio, Ø 240cm, katusekatteks must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (80kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Püstine tünnisaun Tornio on saadaval ka elektrikerisega.

Torusaun Kemi Ø 210 x 400 cm

Valmis ehitatud torusaun Kemi, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Kemi on saadaval ka elektrikerisega.

Torusaun Kerava Ø 210 x 267 cm

Valmis ehitatud torusaun Kerava, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Kerava on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda!

Torusaun Lahti Ø 200 x 400 cm

Valmis ehitatud torusaun Lahti, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Saun Lahti on saadaval ka elektrikerisega.

Torusaun Masku Ø 210 x 217 cm

Valmis ehitatud torusaun Masku, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Masku on saadaval ka elektrikerisega.

Torusaun Nokia Ø 240 x 267 cm

Valmis ehitatud torusaun Nokia, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Nokia on saadaval ka elektrikerisega.  

Torusaun Pori Ø 240 x 400 cm

Valmis ehitatud torusaun Pori, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Pori on saadaval ka elektrikerisega.  

Torusaun Ruka Ø 240 x 565 cm

Valmis ehitatud torusaun Ruka, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Ruka on saadaval ka elektrikerisega.  

Torusaun Turku Ø 240 x 447 cm

Valmis ehitatud torusaun Turku, katusel must kärgruberoid, keris koos kividega, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Torusaun Turku on saadaval ka elektrikerisega.