TORNIO_dsc_7079_indrekarula-scaled

25 anos de qualidade

Tene puitmajade tehases valmistame juba üle 25 aasta erinevaid puidust tooteid, millest populaarsemad on puidust majad, kuurid, aiamajad, suvemajad, kämpingud, palkmajad, lehtlad, aiapaviljonid, varjualused, kiiged, puitbrikett ning aiamööbel.

blank

Criamos empregos numa pequena cidade na Estónia

Kogu tootevalikuga saad tutvuda siin veebis või külastades meid Läänemaal aadressil Lihula mnt 22b, sest TENE kogu tootmine asub Haapsalus. Nii toetame Eesti ettevõtlust ja loome töökohti imekaunis kuurortlinnas eksportides Eestis valmistatud kvaliteetseid tooteid üle kogu maailma. Täna töötab Tene Kaubanduses pea 100 inimest.

Garantia

Kvaliteedi tagamine on meie olulisim väärtus, mistõttu anname toodete konstruktsioonidele viieaastase garantii alates toote ostukuupäevast.

Kõik TENE tooted on pakitud UV-kiirguse eest kaitsvasse kilesse ning lisaks kaitsevad tooteid tarnimisel transpordikindlad pakendid lintide ja puidukaitse elementidega.

Kõik meie tooted on valmistatud säästvalt majandatud metsades kasvavast kuusepuidust, mis on varutud Põhja-Euroopa riikidest: Rootsist, Soomest ja Baltimaadest (Eestist, Lätist ja Leedust).

blank