Tene Kaubandus puitmajade tehases toodetud aiamajad

Aiamaja_LangeoogTene Kaubandus puidust aiamajade kasutusvõimalused.

Tene Kaubandus (Grupotene) aiamajad on ideaalne täiendus, mis tõstab teie aia teiste omataoliste hulgast esile. Tänu arvukatele võimalikele otstarvetele kuuluvad meie aiamajade mudelite hulka nii tööriistade korrapäraseks hoidmiseks sobilikud panipaigad, jõusaalid, mängutoad, elumaja lisaruumid, kodukontorid, väliköögid, kioskid, täiendavad sööginurgad basseini läheduses kui ka sobilikud hooned perekondlike ürituste pidamiseks.

Tene Kaubandus puidust aiamajad.

Tene Kaubandus (Grupotene) aiamajade võimalikke otstarbeid silmad pidades ning tänu meie aiamajade lihtsale paigaldamise süsteemile võime muuhulgas lugeda täiendavaks väärtuseks ka võimaluse muuta selle asukohta isegi mitu aastat pärast aiamaja esialgset paigaldamist. Tene Kaubandus (Grupotene) kasutab aiamajade tootmisel kõrgeima kvaliteediga materjale: Põhja-Euroopa jäises- ja külmas kliimas kasvanud, säästvalt majandatud metsadest pärit kuiva kuusepuud, mille eriliselt aeglaselt kasvavat tüve kasutatakse tiheda, väga kõva ja ülimalt vastupidava puidu tootmiseks.

Tene Kaubandus puidust aiamajade kvaliteedinäitajad.

Tene Kaubandus (Grupotene) aiamajade kõik osad, nii metallist detailid, klaasiga kahes suunas avanevad aknad, 18 mm-paksune punn-soon ühendusega katuselaudis , 18 mm-paksused punn-soon ühendusega põrandalaud, liimpuidust uksed, immutatud vundamendiprussid, tormiliistud, topeltühendusega tuulekaitsed maja nurkades, roostevabast terasest lävepakud ukselävele kui ka 28 mm, 40 mm, 58 mm ja 70 mm-paksused seinad on kõrgeima kvaliteediga. Nimetatud detailid eristavad meid selgelt teistest aiamajade tootjatest.

Tene Kaubandus (Grupotene) annab kõikidele aiamaja ja puitmaja konstruktsioonielementidele viieaastase garantii ning tagab parima müügijärgse klienditeeninduse.